Razrednik: Urška Smole
Razred: 1.a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT SLJ MAT SLJ SLJ
8.20-9.05 ŠPO MAT ŠPO SLJ MAT
malica          
9.20-10.05 SLJ SPO SPO ŠPO LUM
10.10-10.55 SLJ GUM SPO GUM LUM
11.00-11.45 TJA   TJA DOP/DOD  
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Sandra Glogovšek
Razred: 1.b

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 SLJ ŠPO MAT SLJ MAT
8.20-9.05 SLJ MAT ŠPO SLJ SLJ
malica         LUM
9.20-10.05 MAT SLJ SPO ŠPO LUM
10.10-10.55 GUM SPO SPO GUM DOP/DOD
11.00-11.45 TJA   TJA    
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Janja Leskovar
Razred: 2. a 

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 ŠPO – telov. MAT LUM MAT SLJ
8.20-9.05 MAT SLJ LUM SLJ SLJ
malica          
9.20-10.05 SLJ SLJ SLJ SPO GUM
10.10-10.55 ANG GUM MAT SPO ANG
11.00-11.45 SPO ŠPO Dod/dop   ŠPO – telov.
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Katja Simonišek
Razred: 2.b

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT MAT LUM MAT ŠPO
8.20-9.05 TJA SLJ LUM SLJ SLJ
malica          
9.20-10.05 SLJ SLJ MAT SPO SLJ
10.10-10.55 SPO TJA ŠPO SPO GUM
11.00-11.45   ŠPO SLJ GUM DOD/DOP
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Petra Turšič
Razred: 3.a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT GUM SPO MAT SLJ
8.20-9.05 SLJ MAT ŠPO ŠPO SLJ
malica          
9.20-10.05 SPO SLJ SLJ GUM MAT
10.10-10.55 SPO SLJ MAT SLJ LUM
11.00-11.45   ŠPO   DOP/DOD LUM
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Sergeja Beluhan
Razred: 3.b

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT MAT SPO SLJ SLJ
8.20-9.05 SLJ SLJ MAT SLJ SLJ
malica          
9.20-10.05 SPO LUM ŠPO ŠPO MAT
10.10-10.55 SPO LUM SLJ MAT GUM
11.00-11.45 GUM ŠPO DOP/DOD    
kosilo          
12.20-13.05          
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Jasmina Vučič
Razred: 4. a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 LUM SLJ ŠPO ŠPO MAT
8.20-9.05 SLJ MAT TJA MAT LUM
malica          
9.20-10.05 SLJ ŠPO SLJ NIT DRU
10.10-10.55 MAT GUM NIT NIT DRU
11.00-11.45 MAT TJA   GUM SLJ
kosilo     RU DOP/DOD  
12.20-13.05 ID/LIK.USTVAR.

ID/GLAS.USTVAR.

ID/RAČUN.

     
13.10-13.55   ID/TEHNIKA ID/PLES ID/ŠPORT  
14.00-14.45          

 

Razrednik:  Irena Germovšek
Razred:  5.a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 GOS TJA ŠPO SLJ LUM
8.20-9.05 DRU MAT SLJ MAT GUM
malica          
9.20-10.05 ŠPO GUM DRU ŠPO. DRU
10.10-10.55 MAT SLJ TJA NIT SLJ
11.00-11.45 LUM NIT   SLJ MAT
kosilo          
12.20-13.05 DOP/DOD   RU TJA NIT
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Lidija  Novak
Razred: 5.b 

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT ŠPO TJA ŠPO TJA
8.20-9.05 SLJ SLJ MAT SLJ DRU
malica          
9.20-10.05 LUM DRU SLJ DRU MAT
10.10-10.55 LUM NIT GOS TJA NIT
11.00-11.45 NIT GUM ŠPO MAT SLJ
kosilo          
12.20-13.05 GUM DOD/DOP   RU  
13.10-13.55 ID/LIK.USTVAR.

ID/GLAS.USTVAR.

ID/RAČUN.

     
14.00-14.45     ID PLES ID ŠPORT  

 

Razrednik: Maja Matrić
Razred: 6.a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 NAR (bio) SLJ (zgo) LUM (teh) SLJ (teh) SLJ (zgo)
GUM (4.a)
8.20-9.05 SLJ (zgo) TJA (zgo) LUM (teh) TIT (teh) NAR (bio)
GUM (4.a)
malica          
9.20-10.05 GOS (bio) ŠPO (tel) ŠPO  (tel) TIT (teh) ŠPO (tel)
10.10-10.55 GOS (bio) GEO (zgo) MAT (zgo) MAT (bio) MAT (zgo)
11.00-11.45 MAT (teh)   SLJ (zgo) TJA (zgo) TJA (4.a)
kosilo          
12.20-13.05     TJA (zgo)   GEO (zgo)
13.10-13.55         RU (5.a)
14.00-14.45          

 

Razrednik: Mojca Šterk
Razred: 7. a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 SLJ SLJ GUM SLJ NAR
8.20-9.05 GEO ZGO MAT TJA SLJ
malica          
9.20-10.05 MAT GEO DIE TJA TJA
10.10-10.55 ŠPO MAT DIE MAT ZGO
11.00-11.45 NAR   TJA ŠPO RU
kosilo          
12.20-13.05 NAR        
13.10-13.55          
14.00-14.45          

 

Razrednik: Nataša Baznik
Razred: 7.b

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 GEO ZGO MAT GEO TJA
8.20-9.05 NAR ŠPO NAR MAT SLJ
malica          
9.20-10.05 TJA MAT NAR GUM LUM/TIT
10.10-10.55 MAT SLJ ŠPO SLJ LUM/TIT
11.00-11.45 SLJ TJA   ZGO LUM/TIT
kosilo          
12.20-13.05 TJA     NE1 LUM/TIT
13.10-13.55     DOD RU/DOP IŠ/PLES
14.00-14.45          

 

Razrednik: Tanja Lekić
Razred: 8.a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 TJA ang/rač FIZ teh BIO bio MAT rač/ uč4a MAT slo/rač
8.20-9.05 MAT bio/slo KEM bio SLJ slo/ang GUM zgo TJA zgo/ang
malica          
9.20-10.05 ZGO zgo TJA slo/ang TIT / LUM teh SLJ slo/rač SLJ ang/slo
10.10-10.55 DIE teh ŠPO LUM/ TIT teh GEO zgo ŠPO
11.00-11.45 GEO zgo ZGO zgo LUM/TIT teh FIZ teh BIO bio
kosilo          
12.20-13.05 RU uč4a MAT uč5b/slo TIT/LUM teh KEM bio ŠZZ( atlet.)
13.10-13.55 ROBOTIKA/ DOP TJA NEM2 zgo   NEM2 uč4a  
14.00-14.45          

 

Razrednik: Drago Ivanšek
Razred: 9. a

Ura/dan pon tor sre čet pet
7.30-8.15 MAT KEM SLJ TJA ŠPO
8.20-9.05 LUM FIZ GUM SLJ MAT
malica          
9.20-10.05 SLJ SLJ TJA MAT BIO
10.10-10.55 GEO TJA BIO FIZ SLJ
11.00-11.45 ŠPO MAT   KEM GEO
kosilo          
12.20-13.05 RU ZGO IP ŠZZ (loparji) ZGO IP ŠZZ (atlet.)
13.10-13.55 IP ROBOT IP NE2  

IP ELEKTRO

IP NE 2

 
14.00-14.45          

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost