MAŠKARE (Janez Bitenc)                                       

           Od hiše do hiše, od vrat do vrat,

    prinašamo smeh vam in s smehom pomlad.

                                                  Zato pa nam dajte en dinarček dva,

                                                    tri krofe, tri bobe in košček mesa.

V pustnem tednu so v našem vrtu potekale različne dejavnosti. Otroci so izdelovali različne maske, poslušali pesmice in se učili različne deklamacije.  Vsaka skupina je izdelala svojo dekoracijo, ki krasi panoje igralnice in hodnike. Najbolj pa so se otroci veselili pustnega torka. Na pustni torek so se po našem vrtcu sprehodile prekrasne maske otrok in vzgojiteljic. Tu ni manjkalo prijetnega vzdušja in glasbe na katero smo prav vsi zaplesali. Ker je bilo lepo vreme so se pustne maske odpravile tudi na sveži zrak.

                                                                                                Pomočnica ravnateljice vrtca: Renata Baznik

   

   

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost