V sredo, 29. januarja, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v badmintonu. Pred tem smo 21. januarja, kot smo že poročali, gostili občinsko prvenstvo.

Pred pričetkom tekmovanja je tekmovalce in mentorje nagovorila ravnateljica šole, dr. Maja Matrić in vsem zaželela čim več zdrave tekmovalnosti. Na tekmovanju je svoje znanje kazalo 25 učencev in učenk iz šestih osnovnih šol (Cerklje ob Krki, Brežice, Artiče, Tržišče, Krmelj in Globoko). Našo šolo so zastopali štirje učenci. Najbolje se je odrezala Kaja T., ki je nastopala v kategoriji učenke letnik 2007 in mlajše ter si priigrala 3. mesto.

Učenke in učenci letnik 2007 in mlajši so s tekmovanjem zaključili na področnem nivoju, medtem ko so si prve tri učenke in učenci letnik 2005 in 2006 priborili nastop na državnem nivoju.

Vsem učencem, ki so tekmovali čestitke za prikazano igro. Tistim, ki so si izborili državno tekmovanje pa želimo, da bi prikazali čim boljšo igro.

Zapisal:
Blaž Milar

(Skupno 293 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost