Spoštovani!

Počitnice se bližajo h koncu in s hitrimi koraki se približuje dan, ko bomo spet prestopili šolski prag in sedli v šolske klopi.

V četrtek, 1. 9. 2016, bomo pričeli z novim šolskim letom. Za vse učence naše šole bo zbor ob 8.00 uri na šolskem dvorišču, na lokaciji vojašnice Jerneja Molana Cerklje ob Krki. V primeru slabega vremena se bomo zbrali v dvorani gasilskega doma Cerklje ob Krki.

V uvodu nas bo pozdravila gospa ravnateljica, dr. Stanka Preskar, sledil  pa bo  kratek kulturni program, ki so ga pripravili učenci naše šole z mentorico Jasmino Vučič. Nato bodo učenci s svojimi razredniki odšli v šolske prostore in nadaljevali z delom po urniku. Pouk bomo zaključili ob 12.00 uri.

Želimo vam lep preostanek počitnic.

Z veseljem Vas pričakujemo.

Ravnateljica in kolektiv OŠ Cerklje ob Krki

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost